אני לא יכול להפעיל Wi-Fi בחומרה ב- Lenovo THINKPAD T430

Pin
Send
Share
Send

סרגיי אחר הצהריים טובים!

סמל ה- Wi-Fi נחצה בצלב אדום, מנהל ההתקן עודכן, Fn + F5 ניסה, התחיל ועצר את המכשיר דרך מנהל ההתקנים ובאמצעות כלי החיבור Wi-Fi של Intel PROSet (נשבע שאתה צריך כדי לאפשר wifi בחומרה), כוונון אוטומטי של WLAN מופעל.

האם יש אפשרויות אחרות?

תשובה

שלום. חומרה פירושה שימוש במתג נפרד בתיק המחשב הנייד. ול- THINKPAD T430 של Lenovo שלך צריך להיות מתג נפרד ל- Wi-Fi. סביר להניח שזה נראה כך:

ואם ה- Wi-Fi מושבת על ידי חומרה (באמצעות מתג זה), לא תוכל להפעיל תקשורת אלחוטית לא דרך הגדרות Windows או תוכניות אחרות.

אם מתג זה מופעל, ו- Wi-Fi עדיין אינו פועל, נסה להפעיל אותו דרך "מרכז הניידות של Windows". כיצד לעשות זאת, הראיתי במאמר כיצד להפעיל Wi-Fi במחשב נייד של Lenovo. ואם התקנת את Windows 10, תוכל לראות את המאמר רשת אלחוטית - מושבת ב- Windows 10. Wi-Fi אינו פועל.

אבל אני חושב שתוכל להפעיל את ה- Wi-Fi באמצעות המתג (חומרה) במקרה של Lenovo THINKPAD T430 שלך. אתה יכול להפעיל אותו, ואז לכבות אותו, להפעיל מחדש את המחשב הנייד ולהפעיל אותו מחדש. נכון, אני לא יודע מה יש לך שם עם הנהגים. התקנת אותם מאתר Lenovo עבור הדגם שלך. ובכן, בתוכנית Intel PROSet, בדוק גם את ההגדרות. ואז ככל הנראה שינית פרמטרים שונים כשניסית להפעיל את החיבור האלחוטי.

28.09.18

5

נשאל על ידי יורי

Pin
Send
Share
Send

צפו בסרטון: Lenovo ThinkPad T430s: Between T and Carbon (סֶפּטֶמבֶּר 2024).

essaisrff-com